Skvěle jsme se bavili a poznali nové lidi, hodnotí prváci Ludvíkovu líheň | Halas Časopis studentů Fakulty sociálních studií. 27. ročník

Skvěle jsme se bavili a poznali nové lidi, hodnotí prváci Ludvíkovu líheň

Do rubriky Fakultní ruchy napsala Kristýna Zemanová (Čtvrtek,  3. říjen 2013)

Studenti prvního ročníku mediálních studií a žurnalistiky se poslední zářijový víkend společně se svými staršími spolužáky vypravili na každoroční seznamovací akci – Ludvíkovu líheň. Ptali jsme se, jak celý pobyt hodnotí, co se jim líbilo a co naopak ne.

Anna Jančevová, 19 let, environmentální studia

Určitě bych Ludvíkovu líheň doporučila, poznala jsem jak lidi ve svém ročníku, tak starší spolužáky, což se mi určitě bude v budoucnu hodit. Program byl také dobrý, samozřejmě něco bylo lepší a něco horší, ale každý si našel to svoje.

Barbora Roubalová, 20 let, mezinárodní vztahy

Byla strašná zima, ale jinak to bylo super, poznala jsem spoustu skvělých lidí. Hry i večery byly také fajn, organizátoři měli vše dobře přichystané.

Tomáš Maca, 19 let, sociologie

Čekal jsem, že to bude hodně náročné, že skončím někde na mol v příkopě, ale nakonec to tak zlé nebylo. Největší zážitek byl, když jsem stál jen v trenýrkách a ponožkách na louce, to jsem v životě nezažil. Líbily se mi i večery, kdy byla volná zábava.

Nela Faltusová, 20 let, bezpečnostní a strategická studia

Celkově bych zhodnotila Ludvíkovu líheň pozitivně. Seznamovací hry byly většinou zábavné, ale myslím, že nejvíc se stejně všem líbily picí večery. Rozhodně jsem ráda, že jsem potkala tolik nových lidí. Možná bych vytkla jídlo, které bylo na úrovni školní jídelny.

Laura Kovácsová, 19 let, environmentální studia

Bylo nás moc, takže jsme se trochu skupinkovali, nakonec si ale každý našel několik lidí, se kterými si nejvíc rozuměl. Jako velkou výhodu vidím i to, že jsme poznali starší spolužáky. Líbily se mi také všechny skupinové hry.

Dominika Floriánová, 20 let, mezinárodní vztahy

Seznámila jsem se s novými lidmi, ať už ze svého ročníku nebo se staršími. Hráli jsme spoustu her, některé byly zábavné, některé méně, někdy možná i trochu otravné. V noci byla hrozná zima, což nebylo úplně příjemné, ale to nikdo neovlivní.

Anna Grufíková, 20 let, genderová studia

Ludvíkova líheň byla fajn, naštěstí nepršelo, počasí nám relativně vyšlo. Večerní zábavy byly super, jeden večer jsme dokonce měli táborák, což bylo skvělé. Zdálo se mi ale, že líheň nebyla pořádně organizovaná, protože organizátoři byli nerozhodní. Nebyl tam žádný lídr, který by to vedl.

Kristýna Gillíková, 19 let, mezinárodní vztahy

Líheň splnila má očekávání, nebylo to ani horší ani lepší. Byla jsem ráda, že jsem se seznámila s novými lidmi, bavily mě i seznamovací hry. Jediné, co mi vadilo, byla hrozná zima.

Eva Bártová, 20 let, veřejná politika a lidské zdroje

Z Ludvíkovy líhně jsem nadšená. Dodala mi spoustu energie a optimismu a potkala jsem tam super lidi. Škoda, že byla tak krátká. Vadilo mi také, že jsme byli celou dobu rozdělení do skupinek, takže jsme některé lidi úplně minula.

blog comments powered by Disqus