Ples studentů Masarykovy univerzity se blíží! Už máte vstupenky? | Halas Časopis studentů Fakulty sociálních studií. 27. ročník

Ples studentů Masarykovy univerzity se blíží! Už máte vstupenky?

Do rubriky Univerzita napsala Viktorie Melicharová (Středa, 30. listopad 2016)

Blíží se prosinec a s ním již tradiční ples Masarykovy univerzity, který se bude konat 6. prosince v hotelu Bobycentrum od sedmi hodin večer. Ples se za podpory města Brna uskuteční pod záštitou rektora Masarykovy univerzity Mikuláše Beka a brněnského primátora Petra Vokřála. Organizace již čtvrtého ročníku univerzitního plesu se ujali členové Masarykovy studentské unie MUNIE ve spolupráci s Masarykovou univerzitou a Studentskou komorou AS MU.

Ačkoli převážnou část roku navštěvují studenti akademickou půdu většinou neformálně, nastávají situace, ve kterých se očekává, že pánové odloží džíny a namísto žvýkačky nabídnou slečně rámě. Univerzitní ples je přeci jen společenskou událostí, která se pojí s určitými rituály. Jedním z nich je vhodný oděv. Těm, kterým se navíc podaří sladit večerní šaty či oblek s univerzitní modrou barvou, slibují organizátoři drobné ceny.

Kromě drobných cen pořádatelé lákají i na pestrý hudební program, který pokryje hned tři stage. Studenti si budou moci zatančit na hudbu od interpretů jako Party Leaders, Voxel nebo Pokáč. O after party se postará DJ Schaff. Nudit se však nebudou ani ti, kteří taneční na střední jen tak protrpěli a o večer strávený hopsáním na parketu zrovna nestojí. V rámci plesu totiž vystoupí i pároví akrobaté, cimbálová skupina anebo umělci světelné show.

Ples vznikl jako vyjádření sounáležitosti studentů a zaměstanců Masarykovy univerzity napříč fakultami a obory. Díky novému místu konání v hotelu Bobycentrum, který oproti Kulturnímu centru v minulém roce nabízí větší prostor, se nás může sejít ještě více.

Cena vstupenky je 280 korun na stání a 330 korun na sezení. Vstupenky je možné zakoupit přímo na oficiálních stránkách plesu Masarykovy univerzity. V ceně lístu na sezení je zahrnuta také láhev Studentského univerzitního vína pro dva.

blog comments powered by Disqus