Na ples letos po páté. Za princezny a prince | Halas Časopis studentů Fakulty sociálních studií. 31. ročník

Na ples letos po páté. Za princezny a prince

Do rubriky Univerzita napsala Marie Müllerová (Čtvrtek, 30. listopad 2017)

Zatančit si budou moci všichni princové, princezny i neškatulkovaná šlechta v Laser Show Hall brněnského Bobycentra a na parketu Cafe de Paris už v úterý 5. prosince od 19 hodin. Ovšem jen ti, kterým se poštěstilo ukořistit lístky. Pátý ročník Plesu studentů Masarykovy univerzity totiž hlásí téměř vyprodáno.

Jestliže jste vstupenky bezpečně zakoupili v předstihu, můžete se těšit nejen na krásnou pohádkovou atmosféru, kterou se organizátoři zasadili vykouzlit ve všech plesových prostorách, ale i na tematický fotokoutek pro všechny zájemce o digitální královský portrét. Nestihli jste se před plesem nalíčit a rádi byste na svém portrétu vypadali skutečně majestátně? Není proč se rmoutit – k dispozici bude i kosmetický koutek.

V královském slosování můžete vyhrát zájezd do Itálie pro dva v hodnotě třicet tisíc korun. I bez účasti na slosování však můžete získat párové zpříjemnění večera – samotná koupě lístků na sezení totiž zaručuje lahev vína do dvojice. A pro všechny návštěvníky bez výjimky přichystají organizátoři ze spolku Munie byfé se slaným i sladkým občerstvením.

O zábavu se vám pak postará široká škála vystupujících, mezi nimi například Indieverse, DJ Schaff, Art Factory, No Feet a další. Zhlédnout budete moci i vystoupení na šálách, překvapení v Národním divadle Brno a VIP interpreta, jehož identita bude odhalena až o víkendu před konáním plesu. Na hlavním parketu pak budou ti nejotrlejší z vás moci tančit až do čtvrté hodiny ráno.

blog comments powered by Disqus