Ty pi*o Halas žije! | Halas Časopis studentů Fakulty sociálních studií. 32. ročník

Ty pi*o Halas žije!

Do rubriky Fakultní ruchy napsal Pavel Šíma (Čtvrtek,  2. prosinec 2010)

Srdíčka na prsou redaktorů a obrovská nástěnka plná povzbudivých vzkazů pro časopis Halas. „Kdo nečte Halas, je Mamlas“ nebo „Jste skvělí, vydržte,“ vzkázali čtenáři v pondělí a v úterý redaktorům Halasu.

„Tak mi dejte fixku, ať vám tam můžu něco napsat,“ dožadoval se jeden student fakulty po druhém psací potřeby. V pondělí ráno se v atriu objevila velká prázdná tabule s nápisem „Vzkaz pro Halas“. Redaktoři studentského časopisu Halas ji tam vyvěsili u příležitosti vydání druhého čísla podzimního semestru. Tabule se zaplnila během několika hodin barevnými nápisy a milými obrázky. Druhý den už zájemci velmi těžko hledali prázdné místo, kam by své věty umístili. Vzkazy byly různé, některé i dost svérázné. Jeden překvapený student nevěřícně napsal „Ty pi*o Halas žije!“

Počet příspěvků zaskočil i samotnou redakci. „Ze spousty milých vzkazů jsem měla velkou radost. Takový zájem jsme vůbec nečekali. Je vidět, že FSSáci nás opravdu čtou a mají rádi. Zároveň je to ale závazek, abychom studentům fakulty i nadále přinášeli kvalitní čtení a informace,“ řekla ke vzkazům pro Halas šéfeditorka Halasu Tereza Cajthamlová.

Podívejte se na fotky vzkazů pro Halas ve fotogalerii.

A kompletní plakát najdete zde: http://casopishalas.cz/…-komplet.jpg

Fotogalerie

blog comments powered by Disqus